Mikulovice - Sokol Štítary 1:1 (0:0)

Střelci : Bauer Zdeněk- 1

Na další utkání jsme zajížděli do Milulovic na škváru. Jako vždy jsme přijeli těsně před zápasem, takže jsme šli během chvíle na plac. Do zápasu jsme nastoupili bez nemocného Romana Bučka a Zdeňka Veselého a dále také chyběli Marek a Laďa Riedlovi a do brány se při trestu Michala Beláka musel postavit Tomáš Bauer. Od začátku to byl celkem vyrovnaný zápas bez vyložených šancí na obou stranách. Bohužel se však asi ve 20-té minutě zranil Marek Šumpich, který si obnovil zranění stehenního svalu, a tak si odbyl nečekanou premiéru Marek Steinhauser, který opět začal hrát, ale určitě nepočítal, že se tak rychle zapojí do hry.(Nutno říct, že na to, že několik let nehrál zápas si vedl dobře a sám přiznal, že byl hodně nervózní a zbytečně se zbavoval balonů, a také mu nepřidala ani nezvyklá škvára). Hra byla na obou stranách celkem nepohledná s občasnými náznaky šancí, když asi největší neproměnil Šťoura. Do druhého poločasu jsme vstoupili celkem aktivně, ale nedokázali jsme se prosadit nebo dotáhnout akci k zakončení. Soupeř udeřil nečekaně po přímém kopu, po kterém se Salát ještě dlouho červenal, i když to byla velmi povedená rána, kterou viděl pozdě. Obdržená branka nás ovšem probudila a takřka v zápětí po akci na levé straně se odražený míč dostal k Šťourovi, který pěknou křížnou střelou z šestnáctky vyrovnal. Poté soupeř opět zatlačil, ale všechno spolehlivě pochytal Salát, zvláště se pak vyznamenal při střele z úhlu, která měla gólové parametry. A pokud už byl překonán, tak mu pomohla dobře postavená tyč a Oskar, který odražený míč ještě vykopával z brankové čáry. To se zopakovalo i na druhé straně, když po nenápadné Jardově (Roupec) střele zazvonila levá tyč domácí branky. Poté se nám ještě zranil Oskar a tak na stopera na zbývajících pár minut musel Pepa. Do konce zápasu se už pak nic moc nestalo, a tak jsme se rozešli se spravedlivou remizou 1:1.