SK Grešlové Mýto - Sokol Štítary B 1:3 (0:3)

Střelci :    Bauer Zdeněk - 2

Cihlář Karel - 1

Po páteční výhře v Suchohrdly jsme hned v neděli zavítali do Grešla. Naše nejhorší představy se naplnili v okamžiku, kdy jsme vstoupili na "hřiště". Dá se říct, že hřiště je rok od roku v horším stavu, když na místa z vysokou trávou navazuje štěrk a drny, takže hrací plocha spíše připomíná tankodrom :-) ,na kterém se skoro nedá kombinovat. Do brány se při absenci naší jedničky postavil náhradní golman Pepa Kašpar. Hned od začátku jsme domácí zatlačili a dá se říct takřka do ničeho nepouštěli. Bohužel jsme opět nedokázali proměnit vyložené šance, takže první uklidňující gól vstřelil Zdena Bauer až ve 20-té minutě. Další branky na sebe nenechali dlouho čekat, když se opět prosadil Zdeněk Bauer a třetí gól vstřelil šťastně Karel Cihlář, když jeho pokus u vysunutí prošel s tečí obránce nebo brankaře, kteří sváděli souboj s naším útočníkem, až do sítě domácích. Do druhého poločasu jsme vstoupili vlažněji a dovolili domácím několikrát ohrozit naší branku. Toto vyvrcholilo chybou v obraně a přísnou penaltou, kterou však Pepa vychytal a zabránil tak zbytečnému dramatu. Domácí se nakonec dočkali, když povedenou střelou zpoza šestnáctky snížili na 1:3 . Poté se ještě domácí pokoušeli dobít naší bránu nakopávanými balóny, které však naše obrana odvracela a zápas tak skončil 3:1 z pohledu hostí.