Suchohrdly - Sokol Štítary B 1:4 (1:0)

Střelci :   Bauer Zdeněk - 2

Veselý Zdeněk - 1

Roupec Jarda -  1

Zápas se hrál netradičně v pátek v 18:00 hod. Bohužel však nepřijel rozhodčí, a tak se začalo až v 18:20 hod. a to s rozhodčím z lidu. Od začátku jsme soupeře zatlačili a měli několik šancí, hlavně pak Jarda Roupec, Šťoura a Kozlík spálili několik šancí a tak jsme nakonec z první větší šance domácích inkasovali branku a za stavu 1:0 jsme také odešli do šaten. Do druhého poločasu jsme však oproti loňské sezóně znovu vletěli a zatlačili soupeře před jeho branku. Vše se zlomilo okolo 65 minuty, kdy dvěma slepenými góly otočil skóre v náš prospěch Štoura. Dále jsme soupeře do ničeho nepouštěli, bohužel však Zdeněk Veselý (Kozlík) nedokázal i nadále skórovat.  A tak pojistku nám trefil až krásnou střelou ze šestnáctky Jarda Roupec a čtvrtý gól nakonec přeci jen vstřelil Kozlík, když nadvakrát překonal domácího golmana. Poté už domácí rezignovali a domluvili s rozhodčím předčasné ukončení zápasu což bylo rozumné nejen proto, že uz byla celkem tma, ale také protože se nad hřištěm snášel oblak prachu, který znepříjemňoval hráčům život.