Těšetice - Sokol Štítary B 4:2 (3:0)

Těšetice - Sokol Štítary B  4:2 (3:0)

Střelci :  Fiala Oskar - 1

Hochman Josef -1

K dalšímu zápasu jsme zajížděli do Těšetic, které na svém hřišti rozdávají body jen poskromnu a využívají přitom své tvrdé a hrbolaté hřiště. Jelikož se ve stejnou dobu hrál zápas Áčka, které přišlo hned o několik hráčů, ať už vinou zranění, nebo červené karty, museli jsme oželet Škopka a Ladě Riedla a postrádali jsme i zraněného Jardu Roupce. Do brány se tentokrát postavil Pepa Kašpar, který nás podržel v zápase na Grešle a i na tréninku chytal velmi dobře (Bohužel ho tento zápas nezastihl v nejlepším). I bez těchto hráčů jsme však nastoupili ve velmi silné sestavě. Hned od začátku jsme na soupeře vletěli a hned v první minutě jsme po centru z levé strany a faulu na Štěpána Podskalna kopali penaltu, kterou ovšem Bukan neproměnil. Hned z dalšího protiútoku přisla další šance a z následného rohu měl obrovskou šanci Karel Cihlář, který nedokázal usměrnit hlavou míč do brány. Dále jsme se snažili předvádět kombinační fotba, který se nám však příliš nedařil, ale i tak jsme se tlačili pred branku domácích. Bohužel jsme však inkasovali z první vážnější střely, která propadla Pepovi u tyče. Opět jsme se snažili marně dobívat branku domácích, ale nepřesnou kombinací, nebo centry, které s přehledem likvidoval domácí stoper jsme se stále více stráceli balóny a kazili. Po jedné ze ztrát přišel faul a přímý kop z dobrých 35-ti metrům, který ovšem Pepa špatně odhadl a balon který ho přeletěl zapadl do brány. Dál jsme se snažili zvrátit nepřiznivé skóre, ale opět jsme inkasovali po závaru před naší brankou ušmudlaný gól. Do konce poločasu jsme si vypracovali ještě několik zajímavých akcí, hlavně pak Štoura, který si krásně pohrál s obranou, ale tváří vtvář golmanovi přestřelil a Bukan, který nastřelil tyčku. Do druhého poločasu nastoupil do brány Michal Belák. Hned od začátku jsme se snažili zvrátit nepřiznivé skóre a zatlačili soupeře před jeho bránu, ale nedokázali jsme se prosadit. Nakonec jsme se dokázali prosadit až po nenápadné střele Pepy Hochmana zpoza šestnáctky. Dále jsme tlačili a útok jsme posílili ještě o Oskara, který tam přešel z pozice stopera a martina Kociána, který vystřídal Marka Riedla. Bohužel jsme ale inkasovali po standartní situaci, kdy se po závaru dostal míč za záda našeho golmana. Dále jsme tlačili, ale totálně jsme dále selhávali ve finální přihrávce a stále jsme buď kombinovali, nebo se snažili míče nakopávat, což bylo bez úspěchů. Nakonec se podařilo prosadit ještě Oskarovi z přímého kopu, ale víc jsme už do konce zápasu nedokázali, a tak zápas skončil 4:2 pro domácí.

Je velká škoda, že jsme zrovna v Těšeticích prohráli, ale jednou se to muselo stát a třeba je dobře, že jsme "spadli nohama na zem" zrovna tady. Nakonec však to není až taková velká ztráta, protože náš největší konkurent Konice nečekaně jen remizovali s Olbramkostelem, takže jsme stále ve vedení o 2 body právě před Konicemi a Příměticemi.