3:3 (1:0) Špaček O., Trnka Patrik 2x  (více v komentářích)

Štítary A – Micmanice   - 2:2 (0:0)

2x Karban

Štítary – Šatov  - 3: 2 (2:1)

Kandus, Špaček, Turek

POZOR!! Rozpis zápasů byl pozměněn a aktualizován!! Více ZDE nebo v záložkách u jednotlivých týmů.

Fiala Oskar

Hostěradice "D" – Štítary "D" - 2 : 2 (2:0)

Přímětice B – Štítary A  2:0 (0:0)

Štítary – Jaroslavice/Micmanice 1:2 (0:0)

Štítary B - Blížkovice 3:5 (0:4)

POZOR ZMĚNA!! Zápas Béčka se odehraje v Sobotu, 30.8.2014 v 16:30 hod.

Štítary dorost – IE Znojmo B dorost - 5 : 2 (2:0)

střelci: Kugler, Růžička,Trnka P., Turek, Šimka D

Štítary A – Jevišovice B - 1:1 (0:0)

střelci: Molík - Hakszner

Mladsi pripravka Štitar vyhrala sobotni turnaj, kdyz nenasla premozitele ani ze Suchohrdly ani z Vranova a ani z Masuvek.

Dorost porazil na domacim hristi IE Znojmo 5:2. Branky, Kugler, Ruzicka, Trnka P., Turek J., Šimka D.

Štítary "B" - Konice 5:2 (4:0)

Branka: 3x Jeník Turkujc , Oskar Fiala, Fanda Vlček

Suchohrdly "A" - Štítary "A" - 4:2 (1:2)

Slatina - Štítary B 2:5

(branky : Šťoura, Oskar 2x, Brabec, Škopek)

Štítary A - Havraníky : 4:2

( branky : Kyca 2x, Molík 2x)

Stitary dorost - Tasovice dorost 2:7 (2:2),

Štítary "A" -Blížkovice "B"  -  4:3

2x Bohm, 2x Kyca

Pro všechny hráče a členy sokolu. 28.6. se na našem hřišti uskuteční turnaj mužstev na ukončení fotbalové sezony. Předpokládáme, že podle toho kolik dorazí hráčů (počínaje dorostem konče hrajícími trenéry   ) vylosujeme jednotlivá mužstva a určíme pravidla turnaje. Začátek v 16,00 a předpokládaný konec po prvním zranění hráče  . Občerstvení bude zajištěno s tím, že na začátku složí každý hráč nevratnou kauci asi 50-100 kč na párek a piva, které si budeme čepovat sami. Doufám, že se tato zpráva dostane mezi co možná nejvíce hráčů.

Díky všem dorostencům a rodičům za výkony a podporu v minulém ročníku a i když jsme nakonec skončili na čtvrtém místě okresního přeboru tak myslím, že vzhledem k účasti 14 mužstev je to pro mě dobré umístění. A Ti co mě znají vědí, že příští rok budu chtít umístění ještě vylepšit. Přeji klkům co letod hráli za dorost naposledy hodně úspěchů v chlapském fotbale a zkuste navázat na ty lepší výkony z dob dorostu. TRENÉR

Výbor TJ Sokol Štítary připomíná všem členům registrovaných ve FAČR, že se nejpozději do konce února vybírají členské příspěvky, které jsou pro členy do 18 let 150 kč a členy nad 18 let 300 kč.

Dále pak oznamuje termín výroční schůze, která se bude konat 1.3.2014, na kterou jsou všichni členové srdečně zváni.

Rozpis pro podzim 2013

Štítary "A" - Šatov "B" - 0:5 (0:2)

Štítary "B" - Vranov nad Dyjí - 7:0 (4:0)

2x Vlček, 2x Kocián, 2x Cihlář, 1x Molík

Štítary D - Olbramovice D - 2:2 (0:1)

Zápas dvou rozdílných poločasů jsme odehráli tentokrát v neděli na našem hřišti. Soupeř, který měl poměrně urostlé mužstvo se prezentoval velmi bojovným a tvrdým výkonem. My jsme byli zase lepší na balonu a kombinačně jsme soupeře přehrávali, ale zase se opakovala bolest z minulého zápasu, tedy neproměňování vyložených šancí. Tentokrát jsme měli do poločasu pouze tři, ale gól jsme nedali. Za to soupeř vstřelil gól po první vážnější akci, kdy po centru na naši bránu golmanem vyražený balón uklidil do sítě hostující záložník. Naše obrana si znovu počínala velice nedůrazně. Po gólu jsme sice měli více ze hry, ale bez tíženého gólového efektu. O přesrávce jsme si řekli co a jak, a trochu změnili organizaci hry. To přineslo konečně produktivitu na kopačky našich hráčů a po pěkné narážečce v pokutovém území soupeře vyrovnával Böhm na 1:1. Po této akci se znovu valil na soupeře jeden útok za druhým a hlavně Tomáš Salát měl několik gólových střel na kopačkách, ale nedařilo se mu překonat velice kvalitně chytajícího golmana. V 70 min. jsme ale opět inkasovali po střele s přímého kopu, která překvapila našeho golmana. Od té chvíle však musím celé mužstvo pochválit za bojovnost a odhodlání ze stavem něco udělat a po té co po pěkném uvolnění Ondry Růžičky, kdy nádhernou střelou orazítkoval pouze tyč, přišla končně chvíle Tomáše Saláta, který dostal ideální přihrávku od Golomba a svým důrazem dotlačil balón do brány a částečně tak odčinil neproměnění předešlých šancí. Gĺy : B¨hm, Salát. Doufám, že se kluci nažhavili na příští zápas, kdy nás čeká silný soupeř na hřišti Hevlína. Odjezd ze Štítar v 12,15 hod

Mramotice - Štítary "A" - 2:1 (1:1)

Zsagar

Grešlové Mýto - Štítary "B" - 1:1 (0:1)

Šlápota

Štítary D - Šatov D 0:2

Zápas jsme vůbec neodehráli dobře, na všech postech kluci nedvedli maximum a tak nemůžu být spokojen. Zápas charakterizuje počet střel. Soupeř 2x vystřelil na bránu a vyhrál 2:0. My vystřelil asi 10x tolik střel a o závarech v pokutovém uzemí ani nemluvě a přesto jsme si body neodvezli. Asi nám trochu chybělo štěstí, když jsme nastřelili 3x tyč, ale ty se nepočítají. Jsem zklamaný z výkonu hráčů, kteří nedávají do zápasu srdíčko a nedokáží se o vítězství porvat a jenom doufám, že si to ve středu vyříkáme a začnou trochu více přemýšlet. Co se týká fotbalovosti, to bylo jediné, v čem jsme soupeře přehrávali, ale to na góly nestačí Ti zkušenější to musí vzít více na sebe. Zamyslet nad přístupem se musí taky golman, bohužel nemáme ani v chlapech nikoho od koho by se mohl na trenálech učit, doufám, že sám na sobě zapracuje a dobře ví na čem. Jediná pochvala bude směřovat na Dominika, který odehrál dopoledne celý zápas za žáky a pak musel adehrát také celý zápas za dorost (s ním nás bylo 11) a rozhodně se tam neztratil. Důležitá věc na závěr. Na tento týden je změna v rozlosování, dorost hraje v neděli v 16,00 hod. doma a v sobotu A-tým doma od 16,00 hod

Štítary D - Hatě D 1:2 (0:1)

Zápas s ještě neporaženým družstvem Hatí se pro nás od začátku nevyvíjel dobře. Byla znát absence krajního záložníka Böhma a také na ostatníh hráčích byla znát únava z pátečních flámů. I přesto jsme to však byli my, kdo si v prvním poločase vypracoval gólové příležitosti. Jednu zahodil tváří v tvář golmanovi Přibyl a druhou v podobné situaci Růžička. To soupeři stačila k vstřelení branky jediná příležitost kdy ani ne střelou spíše nepovedeným centrem z nemožného úhlu přeloboval našeho golmana. Po tomto gólu jsme sice i nadále celkem dobře kombinovali, ale bez většího užitku, nedokázali jsme vymyslet finální nahrávku. Na druhý poločas jsme si v kabině nahlas vyříkali co je špatně a že zkusíme zápas otočit. Bohužel však musel hned po pěti minutách druhé půle střidat Karban a přeskupením organizace hry jsme dostali druhou branku po nedůrazném bránění ve vlastním pokutovém území. Po tomto okamžiku jsme vrhli všechno úsilí do útoku a rezignovali na kombinaci. Zápas se nám podařilo zdramatizovat po pěkném zakončení Ondry Růžičky. Na závěrečný tlak jsme se ovšem nezmohli, a to také proto, že někteří hráči dohrávali v křečích. Musíme si z tohoto zápasu vzít ponaučení a to především hráči, kteří jsou schopni před zápasem flámovat a pak také Ti, kteří jsou na tom velice slabě po kondiční stránce. Často to nedělám, ale tentokrát chci vyzdvihnout hru Patrika Trnky, ketrý přijede na zápas na kole a ještě je schopen odehrát 90 minut s velice kvalitním bráněním a naopak velké mínusové body má celá záloha, která nedokázala vymyslet a připravit dostatek kvalitníh přihrávek

Štítary D - Mramotice D 9:1 (4:0)

V tomto zápase jsme byli celých 90 minut lepší mužstvo. Soupeř hrál velice defenzivní fotbal a v deseti hráčích bránil na vlastní půlce. Tentokrát jsme si s tímto nepříjemným bráněním poradili na jedničku a už od zadu vznikaly parádní kombinace zakončené do prázdné brány. Pochvalu zaslouží celé mužstvo, hráli zodpovědně a to jak dozadu tak dopředu. Nutno podotknout, že sopeř měl z předchozího zápasu vyloučené dva hráče, kteří nemohli do zápasu zasáhnout, škoda soupeř by byl asi fotbalovější. Branky: Přibyl 7x, Cejpek, Novák.

Štítary D - Hostěradice D - 7:2 (4:2)

Začátek zápasu přinesl hodně otevřený fotbal, kdy my jsme nechávali soupeři zbytečně moc prostoru a sami zahadili několik vyložených šancí. Naštěstí jsme v první půli inkasovali pouze dvakrát po cgybách obrany, ale naštěstí máme velice produktivní hráče směrem dopředu a tak jsme dokázali výsledek otočit na poločasových 4:2 v náš prospěch.. V druhé půli jsme již zcela ovládli hřiště a náskok navyšovali. Hrálo se ve vlažném tempu a proto možná naši beci svojí nedůsledností nechávali hráče volné a tak jsme viděli několik brejkových situací hostů, kteří nechali vy niknout svými zákroky našeho golmana, ale v budoucnu by se nám toto nemuselo vyplatit a tak si na to musíme dávat větší pozor. Jinak jsem se zápasem zpokojen a to zejména s rostoucí formou hráčů, na kterých mužstvo stojí, ale také střídající lavičky, která se znovu celá dostala na hřiště. Branky : Přibyl 3x, Golomb 2x, Trnka, Salát.

Štítary D - Višňové D - 1:3 (0:0)

Tentokrát jsme zajížděli do daleké Višňové, kde nás čekal zatím neporažený soupeř. V sestavě jsme se museli obejít bez zraněného Přibyla, Špačka a Golomba, který byl v práci a tak dostali více možností hráči z lavičky. Zápas se hrál za deštivého počasí a bylo vidět, že našim hráčům to příliš nesvědčí. Snažili jsme se o kombinaci, která však byla na tomto terénu těžká a někteří hráči s tím měli problém. Míče jim utíkali a sami podkluzovali, to mělo za příčinu strátu balonů, ale na štěstí hrál posledního Pepa Karban, který si se situací vždy dokázal parádně poradit a založil několik slibných šancí. Do konce poločasu jsme si vypracovali pouze jednu gólovou situaci, ktero neproměnil Růžička a hosté několik standartek ze střední vzdálenosti a tak skončil poločas 0:0. Po přestávce se projevila na hráčích únava ze sobotního zápasu mužů a tak jsme museli nuceně i nenuceně prostřídat. Na hře to bylo znát, ale i přesto jsme drželi s domácími krok. Zlomový okamžik nastal po rohovém kopu domácích, kdy při bránění zaspal Salát a hostující hráč napálil balon z voleje přímo k tyči. Po té jsme vrhli vše doútoku a dočkali jsme se parádní šance do které se řítil Böhm. Byl však faulován a tak jsme čekali na pokutový kop. Sudí sice zapískal, ale za vydatného řvaní jeho kamarádů (pískal domácí člen oddílu) situaci posunul o 3 metry opravdu o tolik ven ze šesttnáctky. Po tomto rozhodnutí jsme nedokázali udržet nervy na uzdě a ze zápasu se stala fraška z obou stran. Hádání a nefodbalovost soupeř potrestal dvěma góly, kdy na oba přihrával vždy jeden z našich chybujících obránců. Ale i tak jsme si ve druhé půli vypracovali několik gólovek za vydatné podpory výborně hrajícího Böhma a Karbana. Posledně jmenovaný pět minut před koncem proměnil samostatný útok gólem a tak jsme alespo ň korigovali stav na 3:1. Myslím, že s námi bude mít soupeř na našem hřišti velké potíže a jestliže budeme kompletní, máme na to, aby jsme jim porážku vrátili. PS: největší zklamáním je fakt, že zápasy rozhodují domácí rozhodčí a né delegovaní OFS Znojmo.

Štítary "D" - Božice "D" - 10:3 (2:3

Branky : Přibyl 4x, B'ohm 2x, Karban, Brabenec, Salát, Cejpek

Před začátkem utkání jsem hráče upozornil na výkon soupeře z minulého kola, kdy vyhrál 11 -1 a nabízela se tedy varianta opatrného začátku. Hned od první minuty se hrál pohledný fotbal z obou stran, kdy jsme dvakrát vedli, ale soupeř těsně před koncem poločasu skóre otočil a odcházel do kabin spokojenější. Do druhé půle jsme udělali několik změn a hráči začali lépe kombinovat a to co se od první minuty druhého polačasu začalo dít už dlouho nepamatuji. Naši kluci soupeře totálně rozebrali a nastříleli celkem ´8 gólů. Sopeř nedokázal udržet nastolené tempo a totálně se položil. Na hřiště se znovu dostala kompletní lavička a znovu zahrála nad očekávání. To ale platí o každém hráči tohoto zápasu. Další těžký zápas nás čeká v neděli na hřišti ve Višňové, kteří zatím taky nestratili ani bod. Branky : Přibyl 4x, B'ohm 2x, Karban, Brabenec,Salát,Cejpe

Štítary "B" - Blížkovice - 2:5 (0:3)

Jevišovice - Štítary "A"  - 5:0

Štítary "D" - Oleksovice "D" - 7-0

Cejpek 2x, Přibyl 2x, Růžička, Kugler, Novák

Zápas byjasně v naší režii, soupeř na svůj věk předváděl odpovídající fotbal (měl hodně mladých kluků,čím budou starší tím budou lepší) škoda je pouze spousty neproměněných vyložených šancí. Toto je potřeba zlepšit, proti Božicím by nám mohly chybět. Na příští zápas by se měl do sestavy vrátit Böhm a možná Salát. Mile překvapily také nové posily z řad nově příchozích z žáků, bojovali a Ondra dal dokonce gól. Jen tak dál.

Únanov "B" : Štítary "B" - 2:4 (2:3)

Bauer Zdeněk, Cejpek Petr, 2x Cihlář Karel

Super vstup do sezóny a velké díky 5-ti dorostencův v základní sestavě a dalším dvěma na lávce!! Snad už nám na Blížky FAČR registračky pošle, aby mohli hrát ostatní hráči Béčka :-)

Štítary "A" - Těšetice - 3:0 - kontumačně

Hosté se k zápasu nedostavili

Každý pátek v 18:00 hod. je trénink.

Žáci, sportovci, mladí fotbalisti!

Chtěli bychom vám poděkovat za vaše výkony v minulé sezóně, za vaše sportovní nasazení, že jste fotbalu věnovali svůj volný čas a také za reprezentaci TJ Sokol Štítary.

Dále bychom vás chtěli podpořit v sezóně nastávající a ujistit vás, že i nadále se vám budeme věnovat tak, abychom se nemuseli za naše výkony stydět a naše jméno se objevovalo v tabulkách na té nejlepší pozici.

Máme před sebou další sezónu! Čeká nás hodně práce při tréninku. Odměnou pro nás budou výsledky při zápasech,  jak těch oficiálních, tak přátelských.

Připomínáme, že se sejdeme 1. srpna 2013 ve 1600 na hřišti.

Na Vás zkušené fotbalisty i nové posily týmu a další společnou úspěšnou spolupráci  se těší

trenér Ivan a trenér Petr

ŽÁCI  TJ Sokol Štítary – Okresní přebor 2012/2013

Nově začátky trenálu pro muže a dorost = pátek od 18:00 hod

V sobotu 20.4. v 8,30 hod bude na nasem hristi brigada. Prosim vsechny cleny a priznivce o ucast. Sebou hrabe, budeme pripravovat hriste a okoli na jarni sezonu.

V nedeli od 8,00 hod na umele trave v Jevisovicich sehrajeme zapas mezi nasimi muzi a dorostem. Odjezd od Flordy v 7,30 hod

Celé kolo všech zápasů našich oddílů je na víkend 6 a 7.4 odloženo. Domlouváme zápas mezi dorostem a muži na úmělé trávě v Jevišovicích. Na 90 % se bude hrát v neděli, termín bude upřesněn na stránkách nejpozději v pátek.

Rozpis sezóny 2013 - jaro

Štítary dorost - Syrovice dorost 3:4,branky : Böhm, Voštera, Kugler. Za velice chladného a větrného počasí, se nám nepodařilo ani poslední ze zápasů zimní připravy vyhrát. Přestože jsme měli více ze hry a znovu více brankových příležitostí,nedokážeme to využít v náš prospěch a dotáhnout do vítězsví. Hned na začátku se uvolnil po levé straně Böhm, ale střela šla mimo bránu. Další podobný útok již skončil přesnou střelou a vedli jsme 1:0. Po té jsme v rychlém sledu za sebou dvakrát inkasovali a prohrávali 2:1 . Satačili jsme ještě vyrovnat, ale soupeř do poločasu přidal z penalty třetí branku. Po polačase jsme hned po pěti minutách vyrovnaly a celou druhou půli jsme soupeře tlačili a měli více ze hry a dokázali vyrovnat na 3:3. Znovu jsme si vytvořili 3x brankovou příležitost, ale bez úspěšně v koncovce. Z ojedinělého brejku se soupeři podařilo přelobovat golmana a tak jsme zápas prohráli 3:4.

Štítary dorost - IE Znojmo dorost 1:5. Branky : Böhm Zápas začal jako vždy naším tlakem, kdy jsme hráli pěkný útočný fotbal. Bohužel jsme nedali vyložené šance a tak jsme dostali soupeře do hry. Ten nás trestal za naše zmatky v obraně a do poločasu jsme prohrávali 2-0. Na začátku druhého poločasu jsme snížili parádní střelou z dálky a vyvinuly tlak na vyrovnání. Zase ale přišel zmatek v obraně a dostali jsme gól na 3-1. Hned po té se zranil Kortiš a Špaček a zápas jsme dohrávali o desíti. To soupeř využil a přidal ještě dvě branky. Na pátečním trenálu se musíme zaměřit na souhru obránců s gološem. Na víkend hledám pro dorost nového soupeře, Mramotice ve středu zápas zrušili (prý je jich málo). Soupeř na víkend bude znám nejpozději do pátku 12,00 hod. a uveřejněn zde na stránkách.

Stitary dorost - Blizkovice muzi B 3-5. Hrali jsme proti opravdu silnemu tymu, ale kluci dokazali, ze se zlepsuji a nebyt nekolika malo chyb, mohl byt vysledek i lepsi. Stale nam dela problem standartni situace a nakopavane vysoke mice. Jinak jsem s pripravou zatim spokojen a nedostatky musime odladit pri trenalu. Proto cekam vsechny dorostence v patek v 15,30 na hristi. Branky : vlastni,Golomb, Vesely

HALA BYLA NADOBRO ZRUŠENA!!!

Dorost : Další přípravný zápas dorostu se odehraje v sobotu 9.3. na hřišti ve Štítarech. Sraz na utkání v 14,15. Soupeřem bude tým můžů Blížkovice B.

Zápas Štítary dorost - Vranov muži 1:5. Přesto, že jsme hráli s muži musím tentokrát kluky pochválit pouze za způsob hry v prvním poločase. Ten sice skončil 1:1, ale hru jsme měli plně pod kontrolou.Mrzet nás mohou pouze neproměněné loženky, kterých jsme měli v prvním poločase 4. Druhá půle byla z naší strany zbrklá a nesoustředěná. Přesto jsme si vypracovali další 3 loženky, ale znovu neproměnili.