Hatě A – Štítary A 4:3 (1:3)

24.09.2014 23:06

Hatě A – Štítary A

4:3 (1:3)

Další krásný zápas se smutným koncem pro náš tým. Doufám, že se nám už konečně začne smůla na hřištích soupeřů vyhýbat. Ale od začátku. Na zápas jsme zajížděli bez Böhma (ve škole) a golmana (v práci), ale i tak jsme čekali, že nějaké body urveme. Bohužel hned na začátku si při rozcvičování vyhodil koleno náš nejlepší střelec Jirka Molík a musel do nemocnice. Začátek zápasu byl opatrný z obou stran a soupeř se snažil kombinovat a více držet balón. Vážnější situace nastala až po nedorozumění v naší obraně a po zákroku našeho golmana, který skočil pod nohy útočníkovi hostů a chytil míč, se kopala penalta (z mého pohledu celkem přísná). Tu domácí s přehledem proměnili. To však bylo do poločasu z jejich strany vše co předvedli. Pak jsme ukázali svoji sílu mi a to především útočné duo Kyca s Karbanem proháněli domácí jak se dalo. Ti nevěděli jak protiútoky zastavovat a začali se uchylovat k faulům( celkem si domáci vykoledovali pět žlutých karet ). Po jednom takovém se dostal k centru Karban a posadil balón přesně na hlavu Roupce, který se nemýlil a bylo srovnáno. Zanedlouho potom utekl po křídle Kyca a předložil přihrávku Karbanovi který prostřelil bezmocného golmana. Pak si pořadí otočili a Karban našel v šestnáctce Kycu, který se nádherně uvolnil a znovu lovil gološ míč ze sítě. Poločas jsme tedy jasně ovládli a zaslouženě vedli 3:1. Soupeř zaskočený tímto stavem toto nesl velice těžko a na hřišti bylo slyšet spoustu nepublikovatelných slov, kterými se častovali mezi sebou. Do druhého poločasu přišli domáci s touhou se stavem něco udělat a bohužel jsme jim k tomu svojí chybou pomohli. Po námi špatně hozeném autu se k balónu dostal domácí záložník a chytrou střelou překonal našeho mladého golmana. Pro nás obrovská rána a pro soupeře obrovská vzpruha. Aby toho nebylo málo, tak se po hlavičkovém souboji zranil Roupec a my museli znovu nuceně střídat. Další zásah do sestavy už jsme nedokázali ustát a soupeř nás začal mačkat. Ale i přesto jsme neustále hrozili rychlými kontry a přesto že byl na to Karban sám, soupeř jej musel držet třemi hráči, aby jej uhlídali. Bohužel naše obrana nedokázal dvakrát odvrátit míč po zákroku golmana do bezpečí a tak jsme těsně před koncem zápasu dostali dva rychlé góly z malého vápna. Posledních pět minut jsme vrhli vše do útoku, ale několik slibných šancí kryl golman domácích, nebo jsme je nevyřešili do zakončení a tak jsme prohráli. Myslím, že můžeme říci, že nezaslouženě a vzhledem k tomu jak vypadala souhra a výkon věřím, že v dalším kole potrápíme taky lídra soutěže tým Hrádku a doma zvítězíme.