06.04.2015 19:55

IE Znojmo B - Štítary A

2:3 (1:1)

Turek 2x, Slabý Pavel

Do druhého zápasu na béčko IE Znojma jsme zajížděli netradičně v neděli dopoledne a vzhledem k tomu, že tým Znojma B je složen z větší části mladými hráči očekávali jsme vyrovnané utkáni a doufali v nějaký ten bod. Zápas mě mile potěšil, když jsem na všech postech viděl snahu o kombinaci a tentokrát i se zakončením. Bylo vidět, že na sebe narazili vyrovnaná mužstva, která mají blízko ke kombinační hře. Po jedné takové akci zakončoval přesně Turek a my vedli 1:0. Soupeř měl taky několik nebezpečných situací, ale obrana pracovala dobře a dokázala se rychle přeskupovat a zastupovat. Slabou chvilku jsme si vybrali těsně před koncem poločasu, když na přetažený roh vyběhl na místo obránce golman a domácímu útočníkovi se jej podařilo překonat- Do druhého poločasu jsme postavili do pole pět hráču z žáků a to i do branky, kde si odbyl svoji premiéru Franta Cejpek a nepočínal si vůbec špatně a vytáhl jeden fantastický zákrok, když vytáhl střelu pod břevno na roh. Někdy kolem 70 minuty se nám vyplatilo aktivní napadání našich útočníků, kteří dostali golmana pod tlak při odkopu a ten přihrál přesně na nohu Pavla, který se nemýlil a poslal míč okamžitě do brány a mi vedli 2:1. Po té se nám podařilo vsítit ještě jeden gól, kdy krásná střela Kugiho, skončila angličákem a následná dorážka Radka nebyla jako gól uznána pro postavení mimo hru. Zápas měl ke konci parádní zápletku, když si v 90 minutě Kugi nešťastně nastřelil v pokutovém území ruku a domácí následný pokutový kop proměnili ve vyrovnávací branku. My poslední síly vrhli do útoku a z posledního rohového kopu vytěžili penaltu, kterou na oplátku proměnil Turek a tak jsme si odvezli zaslouženě tři body. Chci pochválit všechny kluky, kteří mě předvedenou hrou velice potěšili