Šatov B – Štítary A - 1:3 (1:2)

21.10.2014 20:18

Šatov B – Štítary A - 1:3 (1:2)

Za krásného sobotního odpoledne jsme zajížděli na půdu soupeře, kde se nám vůbec nedaří a už si ani nepamatuji, kdy naposledy jsme zde vyhráli. Trávník měli jako vždy v perfektní kondici, ale naše sestava nebyla optimální. Chybělo 5 hráčů základní sestavy a tak museli naskočit hráči B-mužstva, protože dorost hrál ve stejném čase v Olbramovicích. Vyšel nám ale náramně začátek zápasu, kdy jsme do 10 minuty vedli 2:0. První gól padl z PK, kdy se za ztraceným balónem vydal Kyca a byl nakonec rychlejší než gološ, který jej musel faulovat a následný PK s přehledem proměnil Karban. Druhý gól si přidali domácí sami, když v tom měl opět prsty Kyca, který svým důrazem a tlakem přiměl obránce odkopnout balón tak nešťastně, že nastřelil svého gološe, od kterého se balón odrazil do brány. Zbytek poločasu jsme důsledně bránili a snažili se o ohrozit branku Šatova rychlými kontry, které se však tentokrát příliš nedařili a to hlavně Karbanovi, ale i přesto připravil nádhernou akci s přesnou přihrávkou na úplně volného Kycu. Bohužel ten to měl na svou horší nohu a branku přestřeli. Nic-méně, takové šance jsou 100% a Robin se musí více soustředit a míň chtít. Čím více chce tím méně to jde. Ale až mu to tam začne padat, to bude paráda. Soupeři se podařilo dát kontaktní gól na konci první půle, kdy zahrál rohový kop přímo do brány a překvapil tak všechny včetně gološe.  Druhý poločas už nebyl z naší strany tak dobrý, ale naštěstí ani soupeř nebyl schopný vymyslet kloudnou akci. My zase měli několik kontrů, ale Karbus neměl svůj den (myslím, že si to schovává na důležitější zápasy a určo si spraví chuť v sobotu doma :-))) a ani ostatním to moc nešlo, sestava nebyla optimální a na lavičce seděl jeden náhradník a tak nešlo moc co změnit. Naštěstí máme Karla, který tentokrát se strojovou bezchybností boural každý protiútok soupeře a když už nezbylo Šatovu nic jiného než nakopávat balóny do šestnáctky tak tady zase vládl Tomáš Bauer a předvedl perfektní vybíhání a odčinil tak zaváhání z prvního poločasu. V samotném závěru kdy šatovský gološ šel na rah, my předvedli z rohu ukázkový kontr, který do prázdné brány zakončil Budai.

Je to skvělá pozvánka na náš důležitý zápas s mužstvem Prosiměřic, které je v poslední době ve formě a moc se nám s ním nedaří.