Štítary A – Jevišovice B - 1:1 (0:0)

03.09.2014 21:18

Štítary A – Jevišovice B - 1:1 (0:0)

střelci: Molík - Hakszner

Ve druhém domácím zápase jsme přivítali celek Jevišovic B, který v loňské sezóně bojoval o postup do okresního přeboru a za který hraje náš bývalý hráč Martin Hakszner. V první půli byl soupeř nepatrně lepším týmem a hrozil převážně z dlouhých nákopů, které ze začátku dělala naší nově složené stoperské dvojici problémy. Gól však v prvním poločase nepadl a to i zásluhou výborně chytajících golmanů na obou stranách, kteří si připsali každý po jedné vychytané tutovce. V druhé půlce jsme po přeskupení a prostřídání hráčů byli lepším týmem a soupeřovu obranu pořádně zaměstnávali. Proto jsme se také dočkali vedení, když lobem překonal hostujícího golmana Jirka Molík, další příležitosti měl Robin Kyca, ale tentokrát se mu tolik nedařilo a to hlavně proto, že byl na něj faul za faulem a i když jsme měli z těchto faulů výhodu přímých kopů, myslím, že minimálně jeden ze stoperské dvojice hostů měl dostat červenou kartu, ale sudí byl v tomto ohledu benevolentní. A tak jak je známo nedáš-dostaneš, po průniku z levé strany a zakončení hlavou vsítil vyrovnávací branku právě Martin Hakszner. A protože další 100% šance Böhma, Karbana nebo Molíka buď chytil golman nebo skončili na tyči skončil zápas výsledkem 1:1. Myslím, že jsme v tomto zápase body ztratili a to hlavně proto, že jsme gólové situace měli řešit lépe a stále ještě chybí sehrání nové záložní řady s novým útokem. Věřím však a je to vidět i na hřišti, že si mužstvo sedne a sehraje, je potřeba poctivě trénovat a hrát delší dobu pohromadě. Chvíli to bude trvat, ale vzhledem k tomu, jak mladé mužstvo máme, čas na to bude.