Štítary A – Olbramkostel

12.03.2015 14:58

Kyca 2x, Karban 2x, Špaček Ondřej

Za krásného slunečného počasí zajíždělo naše A-mužstvo na zápas do Olbramkostela, kde je čekalo perfektně připravené hřiště rozměrově vyhovující běhavým mužstvům :-) . Mužstvo bylo opět kombinovaně složené s dorostenci a některé opory mužů zůstali doma, přesto měl trenér k dispozici 18 hráčů a tak mohl zkoušet různé typy složení mužstva. Tomu odpovídala i předvedená hra hlavně v prvním poločase, kdy byla místy hra velmi neuspořádaná. Olbram se prezentoval velmi dobrým výkonem a hrál převážně na rychlé protiútoky a snažil se těžit z několika jeho běhavých hráčů. To se mu taky povedlo, když do poločasu dokázal vstřelit 3 branky po rychlých kontrech. Nutno dodat, že jim to naše obrana svým naivním přístupem velice usnadňovala a tak jsme dokázali odpovědět pouze jedním gólem po střele Karbana, na kterou golman nestačil reagovat. Po poločase jsme si vysvětlili pár taktických pokynů a ustálili jednotlivé posty. To okamžitě přineslo svoje ovoce a my zcela ovládli druhý poločas a po parádních akcích začali střílet jeden gól za druhým. Na 3:2 dával po centru Karbana hlavou Ondra Špaček. Na 3:3 upravoval po perfektním průniku a kličkou golmanovi do prázdné brány Kyca. Další gól přidal Kyca nekompromisně z penalty na Karbana. Pak se podařilo Olbramu srovnat na 4:4, když golmanu dorostu (vystřídali se o poločase) proklouzla střela pod rukou při pádu na zem (chtělo to řešit lépe, zase další zkušenost pro oba golmany). Poslední branku v zápase vstřelil Karban z přímého kopu, když dokázal míč zatočit přesně za zeď a tak jsme se mohli radovat z vítězství, které se nerodilo vůbec snadno.