Štítary – Božice - 4 : 5 (1:3)

01.10.2014 20:23

Štítary – Božice - 4 : 5 (1:3)

Trnka Petr, Šimka Dominik, Brabec Jiří, Turek Jan

Zápas plný gólů a gólových příležitostí, v kterém jsme byli lepším mužstvem, ale nakonec tím poraženým. Zápas jsme začali neuvěřitelně ospale a soupeři jsme vysloveně góly darovali. Ten se prosadil hned po pěti minutách hlavou po rohu, který by vůbec nemusel zahrávat, kdyby stoper s gološem komunikovali. Další gól padl hned po dalších pěti minutách, kdy si gološ nepokryl bližší tyč a soupeř jej se štěstím prostřelil. No a aby toho nebylo málo, tak za dalších pět minut soupeř centroval do šestnáctky a tento nepovedený centr přeletěl gólmana a zapadl na delší tyč. Bylo to tedy v 15 minutě 0:3. Je třeba říci, že se soupeř k žádné vyložené šanci nedostal a byli jsme to my, kteří lépe kombinovali a i s 4 žáky v základní sestavě soupeře přehrávali. Bohužel neuvěřitelné tutovky v podání Trnky, Šimky ,Brabce a to u každého minimálně po dvou, jsme nedokázali proměnit. Naštěstí se do poločasu trefil po důrazu Trnaka a tak do druhé půlky nebylo nic ztraceno. Po přestávce jsme se do soupeře pořádně pustili a po gólech Brabce a Šimky snížili na 3:4, ale bohužel i soupeř jednu svoji šanci dokázal proměnit. V té době dojel z dovolené Turek a okamžitě naskočil do zápasu a hned se ocitl ve vyložené šanci, ale bohužel však jeho lob skončil těsně vedle brány. My vrhli vše do útoku a zase se opakovala bolest z prvního poločasu, tedy neproměňování šancí. Ze všech bych vypíchl perfektní průnik Vojty, který ale ztroskotal na vyběhnutém gólmanovi. Zato soupeř byl stoprocentní a dokázal proměnit vše co se mu naskytlo a tak přidal pojišťující gól na 3:5. Kluci se ale ještě jednou nadechli a Turek prostřeli golmana na 4:5. To však už bylo v zápase, který se musel všem divákům líbit vše (výsledek už tolik ne). Kluky musím pochválit za neuvěřitelnou bojovnost s jakou chtěli s výsledkem něco udělat a strašně jim přeji, aby jim to tam už konečně začalo všechno padat.