Štítary dorost – IE Znojmo B dorost

25.08.2014 21:36

5 : 2 (2:0)

branky : Kugler, Růžička,Trnka P., Turek, Šimka D

První domácí utkání dorostu jsme zahájili výborně, když jsme po 10 minutách vedli zásluhou Kuglera a Růžičky 2:0. Obě branky padly po výborně zahraných standartních situacích. To však bylo do poločasu vše, protože naráz jsem měl na hřišti místo týmu jedenáct individualit, z nich každý rezignoval na kombinaci a chtěl sám vstřelit gól. Po poločase jsme si vyříkali přístup k utkání, ale i přes 100% šance se nám hostujícího brankáře překonat nepodařilo a tak přišel trest v podobě dvou gólů, které jsme inkasovali krátce po sobě a soupeř vyrovnal na 2:2 a to přesto, že jsme naše nejzkušenější hráče upozornil na nebezpečí, které nám hrozí, pokud se k balonu dostane hostující Švéda (dal obě branky). Musím ale hráče pochválit a to především žáky, kteří nastoupili k tomuto utkání, že zabrali a do konce zápasu přidali ještě tři branky, kdy se postupně trefil hlavou Petr Trnka (žák), Turek po samostatném průniku (přišel ze žáků) a křižnou střelou z rohu šestnáctky Šimka Dominik (žák).V průběhu zápasu jsme prostřídali všechny hráče a tak jsme zápas otočili na vítězství se čtyřmi žáky v sestavě. Je to obrovský příslib do budoucna a proto mě předvedená hra těší více než vítězství.