Štítary dorost – Mikulovice dorost 0:3 (0:3)

01.04.2015 20:44

Štítary dorost – Mikulovice dorost

0:3 (0:3)

První jarní zápas s vedoucím mužstvem naší soutěže nám vůbec nevyšel. Zápas jsme prohráli v prvních 35 minutách, kdy jsme po individuálních chybách prohrávali 3:0. Soupeřova golmana jsme prakticky v prvním poločase neohrozili. Druhá půlka byla o poznání lepší, ale když už jsme mohli zakončovat do odkryté brány zvolili jsme špatná řešení. Za zmínku stojí zakončení Jirku Brabce nebo Honzu Citterberga. Musím ale pochválit celé mužstvo, jak spolupracovalo a snažilo se kombinovat spolu s žáky v základní sestavě. Svojí bojovností znovu nezklamal Honza Kugler. Starší kluci začali brát ty mladší jako sobě rovné a ti se jim odvděčují kvalitními výkony, což je obrovské pozitivum do budoucnosti. Do příštího zápasu musíme popřemýšlet nad složením útoku, který zřejmě posílíme o duo Trnka, Turek, které se jeví velice dobře.