Suchohrdly "B" - Štítary "B" - 2:3 (1:1)

06.09.2014 22:40

Jaroslav Blümel (Blekoš)

Fanda Vlčkujc -2x

Zápas se pro Nás vyvíjel nadmíru dobře, když jíž z první minutě překonal domácího golmana hlavou Blekoš. Od 15té minuty však otěže utkání natrvalo převzali hráči Suchohrdlý, měli lepší pohyb, kombinaci a jejich centry na útočníky byly vždy nebezpečné. Srovnání se dočkali ale až po pěkné střele z poza šestnáctky. Nadále jsme se zmohli pouze na nakopávání balónů, které však domácí obrana bez problému likvidovala. Pěknou akci předvedl Paťa, který prošel středem, obešel i golmana, ale z ostrého úhlu netrefil branku. Do druhé půlky jsme vstoupili lépe, ale po vymyšleném faulu (i protihráč nechápal co rozhodčí píská) před šestnáctkou jsme inkasovali na 2:1. O chvíli později šel sám na golmana Fanda, dal gól, který však rozhodčí v zápětí odvolal, pro ofsajd (ve kterém tak možná byl Jeňa Turků). Od 55té minuty jsme hrali bez vyloučeného Paťě! Paradoxem je, že od Této chvíle jsme byli lepším týmem. Po několika slibných příležitostech byl ve vápně faulován Martin Kocián a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Fanda. Nadále jsme i v 10ti tlačili, ale Fanda ani Štoura nedokázali své tutovky využít. Nakonec se ujala až akce z 85 minuty, kdy si Fanda povodil 4 obránce a zakončil k tyči. Domácí pak vrhli všechny síly do útoku, ale kloudnou šanci si nevytvořili. V závěru mohl rozhodnou Jenda Turků, ale golmana nepřekonal. Pochvalu si zaslouží celý tým, hlavně pak za bojovnost, kterou předvedl v druhém poločase!! Nesmím zapomenout na  Šlapetku, který chytal bezvadně a byl celému týmu oporou a také na Štěpána, který ubránil nejlepšího hráče soupeře a hru mu pořádně znepříjemnil.