1.SC Znojmo – Štítary 8-0

1.SC Znojmo – Štítary  8-0

Ve třináctém kole zajížděla naše přípravka na hřiště do Dobšic kde je hned v prvním zápase čekal nejsilnější soupeř celé soutěže 1.SC Znojmo. Na zápas jsme kluky chtěli připravit v duchu „ prešovského betonu „ . Ze začátku jsme předváděli pěkný fotbal a nečekaně jsme soupeře přehrávali a dokonce jsme měli dvě velice slibné střely, které však jejich gólman bravurně vyrazil, ale nikdo z našich je nedokázal dorazit a to i ve vyložených šancích, kdy po střele Šimky, vyrazil gólman balón k osamocenému Cejpkovi. Znojmo však tyto akce ustálo a začalo předvádět svůj kombinační fotbal. Hned po první jejich šanci jsme dostali velice laciný gól, který si na svůj účet připíše Karban, který nás v tomto zápase vůbec nepodržel a na jeho vrub jde minimálně pět branek z osmi. Po poločase, který jsme prohráli 3-0, už kluci zcela rezignovali a soupeř nás zcela přehrál a přidal dalších pět branek.

Dobšice – Štítary 2-4

Střelci : Turek

Šimka

Karban - 2

Do druhého zápasu jsme již nastupovali s novým gólmanem a chutí přivést domů nějaké body.Věděli jsme však, že v předchozím zápase Dobšice porazili Přímětice a nebude to tedy nic lehkého. Navíc jsou doma a měli zde velké množství fanoušků. Kluci však k utkání přistoupili velice zodpovědně a od první minuty jsme byli lepší tým. Přesně jsme kombinovali a to přineslo úspěch, kdy po zákroku na Šimky se kopal přímý kop, který sám jmenovaný zakončil přesně mířenou tvrdou střelou. Po té se ještě dvakrát trefil Karban, pak jsme si sice vstřelili vlastní gól a po té ještě inkasovali po rohovém kopu, ale to bylo vše. Na konečných čtyři nula dorážel střelu Šimky výborně hrající Turek