Přímětice – Štítary 5:2

Na závěr soutěže čekal naše kluky dvojzápas s naší „dvojičkou“ Příměticemi. Minulé měření sil u nás ve Štítarech jsme dvakrát vyhráli.V sobotu ráno se však první zápas nezačal pro nás vyvíjet vůbec dobře. Hned na začátku jsme dostali dva laciné góly a museli tak dotahovat. To se nám také do poločasu podařilo a to když se dvakrát trefil Šimka. Pak jsme ještě do poločasu znovu inkasovali a tak jsme do druhé půle nastupovali za stavu 3-2 pro Přímětice, ale s novým gólmanem. Po půlce jsme znovu začali tlakem na soupeřovu bránu a měli více ze hry, ale místo toho jsme opět dvakrát inkasovali a zaslouženě prohráli a nic by na tom nezměnila ani neodpískaná jasná penalta na našeho Karbana.

Přímětice - Štítary  4:5

Do druhého zápasu jsme šli za velkého vedra, ale s touhou napravit zaváhání z prvního zápasu a znovu s novým gólmanem. Ale hned na začátku, se gólman zranil a my prohrávali po dvou střelách 2-0. Kluci ale byli zdravě vyhecovaní a neuvěřitelným způsobem výsledek otočili. Začali lépe kombinovat a neustále zásobovali naše útočníky gólovými přihrávkami a tak se nám podařilo do poločasu vyrovnat na 2-2, když se jednou trefil Beneš a jednou Šimka. Po poločase jsme znovu tentokrát po čtvrté vyměnili gólmana a znovu zatlačili soupeře. Šimka přidal další dva góly a jednou se trefil také Turek. Poslední slovo sice měli hosté, když se jim podařilo snížit, ale kluci už vyrovnání nedopustili a tak si odvážíme ze dvou zápasů zaslouženě tři body.