Šatov – Štítary   0:7 (0:4)

Střelci :  Šimka D. -4

Bila M. - 2

Karban - 1

Druhé kolo okresního přeboru přípravek nám připravilo příjemné překvapení. Naši hráči v nedělním dopoledni předvedly výborný výkon, kdy v prvním zápase zcela přehrály družstvo Šatova, které se nedostalo k žádnému ohrožení naší branky. K útoku zavelel už v páté minutě Šimka D. který v rozmezí deseti minut nastřílel čtyři góly do sítě Šatova, což bylo skóre po poločase. Do druhé půle jsme nastoupili s chutí nastřílet co nejvíce gólů a to se také podařilo. Místy byl náš tlak tak drtivý, že jsme zatlačili pět hráčů soupeře na brankovou čáru, kde pomáhali brankáři. Ani to však nepomohlo a nám se podařilo vstřelit ještě tři branky a to Bila M. 2x a Karban.

Hatě – Štítary    1:8 (1:4)

Střelci :   Šimka D. -4

Bila M. - 2

Slabý - 1

Müler - 1

Do druhého zápasu šli kluci hodně uvolněně a od začátku předváděli pěkný kombinační fotbal. Byl to ale soupeř, který udeřil jako první a z přísné penalty dával na 1-0. To však kluky nesrazilo do kolen, ale dál makali a do poločasu už bylo skóre 1-4 . Po přestávce kluci ještě více zabrali a přidali další čtyři góly a je nutno říci, že všechny padli po velice pěkných fotbalových akcích.

S druhým kolem jsem nadmíru spokojen a to nejen s předvedenou hrou, ale také se střídajícími hráči, kteří se tentokrát dostali více do hry a předvedli slušný fotbal, zvláště pak nová posila Martin Tobolka.