Štítary - Dobšice   3 :3

Střelci : Šimka - 1

Korčákovi - 1

Slabý - 1

V posledním kole podzimní části soutěže jsme zajížděli do Přímětic, kde nás čekaly zápas s Dobšicemi a Znojmem. V prvním zápase s Dobšicemi jsme nezačali špatně, ale soupeř dobře bránil a byl to on, kdo dal první gól zápasu. Hned od začátku bylo jasné, že půjde spíše o boj než o fotbal, protože hříště bylo strašně rozbahněné na hranici regulérnosti. Kluci se klouzali a míč se zastavoval v bahně, ale i přesto se nám podařilo do poločasu vyrovnat, kdy střela Šimky k tyči skončila v bráně. Po přestávce jsme kluky vyhecovali k bojovnosti a to přineslo úspěch když se po kombinaci podařilo zakončit gólem Slabému a po dorážce také Korčákovi, to jsme vedli již 3-1. Po té však nastalo stejně jako v minulém kole drama, když nám soupeř zase během dvou minut před koncem nastřílel po chybách v obraně a gólmana dvě branky a mohl se tak radovat s vyrovnáni. Nám může být slabou útěchou pouze to, že taková mužstva jako Dobšice ( mají nesrovnatelně větší mládežnickou základnu) radují, když se jim se štěstím podaří s námi remízovat.

Štítary – 1 SC Znojmo 1 - 7

Střelci : Tobolka

Hned po odehrání zápasu s Dobšicemi jsme nastupovali proti asi nejsilnějšímu družstvu 1 SC Znojma. Do tohoto zápasu jsme udělali několik změn v obraně (Turek šel na hrot útoku místo Šimky a ten se přesunul na střed obrany) a bylo znát, že se tím obrana posílila a v útoku hrozil Turek svou rychlostí. Dařilo se nám až do posledních minut prvního poločasu držet bezbrankovou remízu. Jenže dvě minuty do konce poločasu se však projevila únava klíčových hráčů a Znojmu se podařilo vstřelit tři góly. Po poločase jsme rozestavení vrátili s Šimkou na hrotu a vytvořili si také dá se říct několik gólových příležitostí, ale hráči většinou nedokázali na těžkém terénu přesně zakončit, nebo zpracovat balón. Za to Znojemští byli v útoku velice silní a přidali další čtyři branky. Nám se podařilo pouze dát čestný gól, kdy se po rohu Mülera trefil k tyči Tobolka. Bylo znát, že Znojmo má všechny hráče vyrovnané a u nás má ještě polovina hráčů rezervy, ale i tak přes vysokou prohru jsme s kvalitou a nasazením většiny hráčů spokojen. Hráli své maximum na hranici možností a věřme, že i Ti co mají rezervy, přes zimní přípravu, která bude probíhat v hale a na halových turnajích, na sobě zapracují a jaro bude z jejich strany lepší.