Štítary - Hatě 1:1

Štítary - Hatě   1:1

Střelci : Šimka

V dalším kole jsme zajížděli na hřiště posledního mužstva soutěže Šatova. Již ráno bylo jasné, že hra nebude optimální, protože jsme měli pouze jednoho náhradníka a kluci stabilně hrající byli nemocní. Tato sestava začala utkání proti Hatím výborně, když již v páté minutě dal Šimka gól a my vedli 1-0, pak jsme však zahodili spoustu šancí na zvýšení skóre a to se nám v druhé půli nevyplatilo. Soupeř vydatně povzbuzován z hlediště začal v druhé půli více zlobit a naši zase nezakončili několik slibných šancí gólem. V posledních minutách se objevila na hráčích únava a to mělo za následek špatnou souhru obrany, která nechala v poslední minutě zápasu soupeře vyrovnat a rozhodčí hned po rozehrání ukončil zápas.

Bylo vidět, že soupeř již má naši hru dobře přečtenou a velký počet hráčů bránil našeho jediného útočníka Dominika, což nedokázali využít naši záložníci, kteří se ocitali sami před brankářem, ale i tak jsme byli lepším mužstvem a měli více gólových příležitostí a měli zápas vyhrát.

Štítary – Šatov     9:1

Střelci : Turek - 4

Šimka - 3

Cejpek - 1

Slabý - 1

Druhý zápas proti Šatovu byl jednoznačnou záležitostí. Zápas jsme měli po celou dobu plně pod kontrolou, kdy hned z první akce krásnou dorážkou dával gól největší bojovník na hřišti Franta Cejpek a jenom zázrakem zápas neskončil daleko větším rozdílem. Trochu pomohlo také nové rozestavení, které vyplynulo z omezeného počtu hráčů a tak musel Šimka a Slabý hrát sami celou zálohu. Po našem vedení 2-0, se dopředu vysunul také Jenda Turek a za odměnu ( všechny zápasy musí jako nejlepší obránce odehrát vzadu) hrál v útoku, kde zařídil čtyřmi trefami navýšení skóre, což určitě bude stát jeho táty balík peněz :-).Poslední gól si zaslouženě přidal Pavlík Slabý, který toho spoustu odpracuje pro celé mužstvo a do zakončení se jako střední záložník často nedostává. No a samozřejmě k vítězství připojil tři branky taky Šimka, který si musel tentokrát odpracovat svůj díl výhry v záloze. Musím všechny kluky za tento zápas pochválit, protože hráli velice zodpovědně a kolegiálně. Konečně si začali nahrávat a táhli za jeden provaz.