Štítary : Přímětice 4:0

Štítary : Přímětice  4:0

Střelci :  Šimka  -4

V dalším kole jsme se konečně dočkali a zahráli si poprvé před domácím publikem. Hrál se dvojzápas s naší dvojičkou Příměticemi. První zápas se nám před hojnou diváckou účastí povedl na jedničku. Kluci výborně kombinovali a od začátku soupeře přehrávali. Vlastně jej celý první zápas vůbec nenechali vystřelit na branku. Škoda jenom, že nemáme více kluků, kteří by dokázali proměňovat svoje gólové šance ( a mají jich v každém zápase dost ) a tak se zase gólově prosadil jenom Dominik Šimka a vstřelil všechny čtyři branky.

SC Štítary : Přímětice     2 : 1

Střelci :  Šimka  -2

V druhém zápase se sestava pozměnila a Šimka + obrana zůstali v první půli jenom na lavičce a nechali jsme mladší hráče a hráče kteří často nehrávají celou půli, aby se doma ukázali- To se projevilo na hře a první půli jsme prohráli 1-0, ale i to vzhledem k tomu kdo byl na hřišti beru jako úspěch. V druhé půli jsme postavili silnější hráče a skóre otočili. Opět se dvakrát trefil Šimka.