Štítary : Tasovice   4 : 0

Střelci :  Šimka  -2

Turek - 1

Billa - 1

V dalším kole jsme opět hráli doma a hned v prvním zápase za velice chladného a větrného počasí se ukázalo, že tento víkend se našim klukům moc nepovede. Tak jak jsme dříve vždy soupeře od začátku zatlačili a přehrávali se nám tentokrát nepodařilo. Ač jsou Tasovice ve spodu tabulky byli nám zezačátku celkem vyrovnaným soupeřem a několikrát se dostali k nebezpečné střele či akci i když jsme měli více šancí a balón více na kopačkách skončil poločas 1-0 v náš prospěch. Po přestávce a domluvě v kabině už kluci hru zlepšili a soupeře zaslouženě porazili 4-0, ale ještě nás čekal velice silné družstvo Miroslavi. Branky dali konečně také jiní hráči než Dominik.

SC Štítary : Miroslav A     2 : 7

Střelci :  Šimka  -1

Druhý zápas proti Miroslavy se pro nás začal velice dobře, kdy si soupeřův obránce pod tlakem našich útočníku vstřelil místo malé domů vlastní gól a my vyhrávali již v druhé minutě 1-0. Pak ale přišlo ruka ve vápně od jednoho z našich hráčů a následnou penaltu Miroslav proměnila. Poté nastal u našich kluků zkrat, který jsem již dlouho nezažil. Soupeř během 8 minut přidal 4 branky a zcela nás po celou půli přehrával ve všech směrech. Všechny góly ale vsítil po naší nedostatečné razanci v pokutovém území a tak vždy po zmatku ( tři naši obránci nedokázali odkopnout balón) útočník Miroslavy dotlačil balón do brány. Jediný světlí okamžik nastal, když Dominik Šimka krásnou střelou z přímého kopu snižoval na 2-3. Zbytek utkáni už kluci rezignovali a ani po domluvě o poločase se nám je nepodařilo na zápas nabudit a tak jsme zaslouženě prohráli z čehož byl více než my překvapený soupeř, který byl poprvé od začátku sezóny nad naše síly ( v Miroslavi jsme prohráli 2-0 ale hráli jsme lépe).

Doufejme, že se kluci ze zápasu ponaučili a již si svoji špatnou chvilku vybrali ( nepamatuji, že by přípravka dostala 7 gólů doma).