Střelci : Šimka - 2

Beneš - 1

Turek - 1

Cejpek - 1

V dalším kole jsme přivítali na našem hřišti družstva z Višňového a Mor. Krumlova. Někteří z hráčů a trenérů byli u nás poprvé a velice si pochvalovali zázemí našeho sportoviště. Hned v prvním zápase s Višňovou byl k vidění pohledný fotbal, kde jsme hned od začátku měli více ze hry a lépe kombinovali, což nám přineslo úspěch v podobě rychlého vedení, kdy se po pěti minutách trefil do branky po chybě obránců Šimka. Po té nastalo naše dobývání soupeřovy branky a ještě do poločasu přidal další branku Šimka a po pohledné kombinaci také Beneš. Po té naši kluci mírně polevili a nechali soupeře snížit na poločasových 3-1. Po přestávce jsme znovu nastoupili s chutí střílet branky a po přeskupení obránců přidal gól taky Turek, který tečoval přímý kop Šimky a poslední gól přidal znovu po kombinaci od vlastní brány na jeden dotek Cejpek. Potom však nastalo velké drama, když kluci zcela nepochopitelně přestali bránit a soupeř nám dvě minuty před koncem nastřílel tři branky a zápas zdramatizoval. Po závěrečném hvizdu se soupeř začal radovat, že se mu podařilo zápas vyrovnat a až při vypisování zápasu vypsání střelců se zjistilo, že jsme vyhráli, což kluci oslavili pokřikem ne na hřišti, ale v kabině.

Štítary – Mor. Krumlov     1 - 0

Střelci : Beneš -1

Do druhého zápasu proti Mor. Krumlovu jsme šli s respektem, protože jsme hráli s prvním mužstvem v tabulce. Trochu jsme posílili obranu a celou hru jsme přizpůsobili více defenzívě, ale i tak se nám podařilo několikrát ohrozit branku soupeře zvláště pak náš jediný útočník Šimka zaměstnával gólmana nebezpečnými střelami a při jedné takové jsme dokonce nastřelili tyč. Celý zápas se ale hlavně bojovalo ve středu hřiště a pohledných akcí moc nebylo. To se však změnilo ve 35 minutě kdy po přesně zahraném rohu našel Šimka volného Beneše, který bez přípravy z první zakončil nechytatelnou střelou k tyči a vedli jsme 1-0. Skóre jsme s vypětím všech sil bránili až do konce zápasu a tak jsme mohli po posledním hvizdu slavit také druhou výhru a plný bodový zisk z obou domácích zápasů..