Střelci :  Šimka  -4

Bila  - 1

Slabý - 1

Müler - 1

Ve třetím kole okresního přeboru přípravek odjížděli naši hráči na hřiště do Višňové, kde sehráli zápasy s družstvy Višňového a Mor. Krumlova. Tyto zápasy byly pro nás velice náročné a to zejména pro to, že jsme museli odjíždět ze Štítar již v 7,15 hod a to bývá pro některé kluky velký problém. Nakonec jsme se museli obejít bez dvou hráčů základní sestavy ( Turek, Korčák). Zápas jsme zahájili velice aktivně a Višňovou jsme přehrávali na všech postech, což nám přineslo úspěch v podobě první branky, kterou vstřelil Šimka po samostatné akci. Pak kluci povolili jeden protiútok soupeři, který z něj vyrovnával na 1-1. Dál už jsme ale soupeře k ničemu nepustili a začali konečně střílet branky. Po přihrávce Slabého zakončoval střelou k tyči Šimka a zvyšoval tak na 2-1. Po chvilce se akce opakovala , ale tentokrát opačně přihrával Šimka a zakončoval Slabý na 3-1.Další pěknou akci po přihrávce Tobolky předvedl Müler a zvyšoval na 4-1, což byl také poločasový výsledek. Po přestávce se do několika vyložených šancí dostal střídající Cejpek, gólově se mu sice nedařilo, ale je vidět, že také tito hráči jsou platnými členy mužstva a držíme jim palce, aby už to tam konečně padlo. Soupeř byl druhou půlku zcela odevzdaný což využili dalšími dvěma brankami Šimka a jednou brankou Bila.

Mor. Krumlov – Štítary    2:1 (1:1)

Střelci :  Šimka  -1

Do druhého zápasu jsme vstoupili trochu smolně, když jsme po dvou minutách inkasovali střelou z velkého úhlu mezi nohy gólmana a museli dotahovat stav 1-0 pro Mor. Krumlov. To byla po dlouhou dobu jediná akce, kterou naše obrana soupeři umožnila a pak již pracovala velice poctivě, což přineslo úspěch, kdy těsně před přestávkou přehodil obloučkem obranu Tobolka a právě do těchto míst si zaběhl Šimka , který posunul balón pod vybíhajícím gólmanem přesně k tyči a srovnal na poločasových 1-1. druhá půle přinesla hlavně velice bojovný fotbal na obou stranách a zejména obě obrany předváděli precizní práci. Když už to vypadalo na zaslouženou dělbu bodů nastal klíčový okamžik zápasu. V šesté minutě nastavení (asi se sudímu zastavili hodinky) jsme zahrávali rohový kop a čekali, že po jeho odehrání bude zápas ukončen a tak jsme trochu pozapomněli na obranu a šli ve větším počtu hráčů před bránu. Míč se však podařilo gólmanu Krumlova vyrazit přímo k jejich útočníkovi, který po sólu přes celé hřiště skóroval a teprve potom sudí odpískal konec. (ani nás nenechal rozehrát)

Ale i přes tuto velice nešťastnou prohru jsem s nasazením a hrou většiny hráčů spokojen a Ti co mají rezervy se určitě budou snažit příští zápas.