Višňová – Štítary 3:2

Střelci : Šimka -2

Ve dvanáctém kole jsme netradičně v sobotu od třech hodin odpoledne zajížděli do Mor. Krumlova. Po dlouhé cestě jsme přijeli těsně na čas a hned jsme nastoupili do utkání proti Višňové. Utkáni jsme začali dobře a po střele Šimky jsme vedli po poločase 1-0 a vypracovali jsme si i další gólové šance. Po přestávce jsme znovu po chybě obrany která jich v tomto zápase měla až moc inkasovali hned třikrát. Kluci se poté zoufale snažili výsledek otočit a přestali hrát to na co jsou zvyklí, každý hrál někde jinde a nikomu se nedařilo dát přesnou přihrávku na naše útočníky, nebo záložníky. Před koncem ještě korigoval výsledek z penalty druhou brankou Šimka, ale to už bylo všechno, více se již klukům nepodařilo tak nás soupeř porazil. Tento zápas ukázal, že budeme muset znovu zapracovat na obrané části hry a tak jsme na druhý zápas proti Mor. Krumlovu pozměnili obrané řady.

Mor. Krumlov – Štítary 1:0

Do druhého zápasu proti Mor. Krumlovu jsme nastoupili se záměrem vše podřídit dokonalé obraně a spoléhat na jediného vysunutého útočníka, kterým byl v tomto zápase Turek, který si stopérskou pozici vyměnil s Šimkem. Kluci celý zápas plnili pokyny trenéra na sto procent a tak jsme ještě dvě minut před koncem drželi nerozhodný stav. Pak se ale z ojedinělého útoku trefili domácí, kdy tečovaná střela skončila za zády našeho gólmana. V našem závěrečném náporu zvrátit výsledek zápasu ještě pár vteřin před koncem trefil Šimka z přímého kopu spojnici branky, ale hned po tom sudí zápas ukončil.

Za předvedenou hru v tomto zápase kluci zaslouží velikou pochvalu a věřme. Že se jim v příštím zápase bude dařit o poznání lépe a přivezou z venku více než dnešních nula bodů, které jsme přivezli z venku v tomto ročníku poprvé.